Svatební agentura Karlov

Restaurant Catering

Reference z našich svateb

Kristýna a Jindřich Telečtí

Smetanův dům Litomyšl - velký sál

Už je to rok, co jsme se s manželem rozhodli uspořádat náš velký den ve Smetanově domě v Litomyšli za pomoci pana Škeříka a jeho týmu.
Dodnes ho mám ve vzpomínkách jako jeden z nejkrásnějších a to i zásluhou profesionálního servisu zajištiného panem Škeříkem.
Hostina i posvatební veselice se na naše přání konala přímo ve velkém sále Smetanova divadla, tak úchvatný prostor jen tak nenajdete...
K dispozici nám byl i přilehlý park, venkovní stoly i židle byly nádherně osukňované.
Výzdoba, jídlo, celkový servis byl špičkový a ceny příznivé.
Měli jsme kolem stovky hostů a všichni na naši svatbu vzpomínají jako na nezapomenutelnou.
Pokud chcete mít svatbu dokonalou, krásnou jako z pohádky, jste na správné adrese!
Děkujeme Vám i Vašemu týmu pane Škeříku.

 

 

 

Hana a Michal Hromjákovi
 
 
Kladně hodnotím restauraci Karlov a všem snoubencům doporučuji vřele tuto restauraci pro svatební hostinu. Pan Škeřík byl ochotný a vstřícný, připravil pro nás před svatbou na smluvený termín degustaci vybraného svatebního menu, takže jsme dopředu věděli, na jaké dobroty se můžeme těšit. Měli jsme náročnější požadavky na design svatební tabule, v čemž nám vyšli v restauraci vstříc, a hezky nazdobili stoly uvnitř v restauraci i venkovní posezení dle našeho zadání z doplňků, které jsme si pořídili v galanterii Saxum na Smetanově náměstí v Litomyšli. Jídlo během celé hostiny bylo vynikající, slavnostní oběd byl tříchodový, dále následovalo venkovní grilování a raut. Oceňujeme perfektní servis. Ochotný a milý personál se o nás velmi dobře staral, a celý tým z Karlova tak velmi přispěl k příjemné atmosféře, a k tomu, že se náš svatební den vydařil podle našich představ.  
 
  
 
 
 
Jana a Vojtěch Suchardovi
 

Svatební hostina v restauraci Karlov jednoduše neměla chybu.Při organizaci hostiny jsme měli potřebnou volnost pro naplnění našich představ. Tam, kde jsme představu neměli, nám pomohly zkušenosti pana Škeříka najít tu správnou variantu, nebo dokonce variant více, třeba pro případ horšího počasí.Samotná hostina se nesla v duchu vynikajícího jídla, krásného prostředí, profesionálního personálu a uklidňující osobnosti „pana vedoucího“, která je v těchto chvílích k nezaplacení.

 

 

novomanželé Holcmanovi

kulturní dům Čistá u Litomyšle

 

 

Andrea a Jan Svatošovi


Doporučujeme tuto restauraci pro svatební den,
profesionální a perfektní servis, skvělé jídlo,
v nádherném prostředí s možností venkovního
posezení a grilování.

 

 

Kateřina a Jiří Jiráňovi

 - kulturní dům Čistá u Litomyšle

Svatba v krásných prostorách kulturního domu v Čisté u Litomýšle, které do puntíku splnily všechny naše požadavky, byla jedním slovem nezapomenutelná. A to zejména díky profesionálnímu přístupu a službám pana Vaška Škeříka, které byly na vysoké úrovni. Jeho flexibilita a kreativita nám velice usnadnila přípravy a proměnila náš svatebního den v nezapomenutelný zážitek. Nesmíme zapomenout ani na vždy usměvavý, ochotný a milý personál, který nám byl celý den plně k dispozici. Nutno dodat, že svatební menu, navržené na míru též panem Škeříkem, bylo vynikající. Stejně tak i odpolední raut s venkovním grilování.
 
Byli jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci s panem Škeříkem, neboť odvedená práce potvrzuje, že patří mezi skutečnou špičku ve svém oboru.
 
Všem vřele doporučujeme.
K&J Jiráňovi

 

 

Manželé Sejkorovi

Chotovice 2015

 

Vážený pane Škeříku, 
 
se v zámeckém pivovaru v Litomyšli konala svatební  hostina, kde byla využita Vaše cateringová společnost.
Tímto dopisem bychom Vám rádi poděkovali za Vaši cateringovou službu, kde jste se s přehledem a lehkostí dokázali postarat o cca 70lidí. Spokojenost byla jak z naší strany, tak především ze strany hostů, kteří  na tento den rádi vzpomínají.  Velký dík patří především Vám, za ochotu a vstřícnost , kterou jste projevil po celou dobu jak svatby , tak přípravy na svatbu samotnou.  Poděkujte za nás vašemu celému personálu, který se podílel na naší hostině a hlavně všem kuchařům, kteří předvedli skutečně svoji perfektní kvalitu.
Rádi Vás doporučíme všem svým známým a budeme se  rádi vracet do Vaší restaurace Karlov, která nám i našim hostům ukázala svoji kvalitu.
 
S přátelským pozdravem   Lucie a Michal Hájkovi.  
 
 
 
Novomanželé Čermákovi 
 Džbánov u Vysokého Mýta
 
Při hledání restaurace, která by nám zajistila svatební hostinu v obecním sále u nás ve vesnici, jsme naštěstí objevili restauraci Karlov. Měli jsme rámcovou představu, kterou nám pan Škeřík pomohl dotvořit k naší velké spokojenosti. Slavnostní atmosféru našeho svatebního dne dotvořila krásná výzdoba tabule, vynikající jídlo a v neposlední řadě úžasný personál, u kterého nic nebyl problém. Naši hosté byli unešeni a ještě teď, když se s nimi setkáváme, s radostí vzpomínají.
kujeme

 

 

Novomanželé Furikovi
 restaurace Karlov


Chtěli bychom hlavně vyzdvihnout úžasný personál, který nás obsluhovat a splnil vše, co nám na očích viděl, byl po celou dobu velice příjemný a pořád usměvavý až do ranních hodin.
Jídlo během celé hostiny bylo vynikající, slavnostní oběd byl tříchodový, dále následoval raut, který byl bohatý a také výborný.
Svatební hostina a následná párty v restauraci Karlov jednoduše neměla chybu.
Všem vřele doporučujeme.

 

Novomanželé Svobodovi

zámecký pivovar 

Náš svatební den byl skvělý, stejně jako catering od pana Škeříka. Do posledního detailu splnil všechna naše přání, což rozhodně neměl jednoduché :) ...
Chtěli bychom poděkovat za skvělý přístup, netradiční dobroty, příjemný a velmi ochotný personál. To vše přispělo k výborné atmosféře na naší svatební hostině.


Novomanželé Kubešovi

 zámecký pivovar

Chtěli bychom poděkovat p. Škeříkovi a celému týmu Karlov Catering za jejich profesionální přístup, výbornou komunikaci a pomoc při organizaci našeho svatebního dne, který díky tomu proběhl podle našich představ a přání.
Připravená svatební tabule, svatební menu, večerní raut a veškeré občerstvení byly výborné a svatební hosté je dodnes vychvalují. Vyzdvihnout bychom chtěli také obsluhu, která po celý den i večer byla velmi ochotná a svým milým přístupem přispěla k celkové pohodové atmosféře na naší svatbě.
Se službami Karlov Catering jsme byli nadmíru spokojeni, díky jejich výborné spolupráci nám odpadla spousta starostí, a mohli jsme si tak užít náš den naplno.
Ještě jednou děkujeme Kubešovi

 

 


Lenka a Martin Slavíkovi

Chtěli bychom poděkovat celému týmu restaurace Karlov a především panu Škeříkovi za skvěle připravenou svatební tabuli, tříchodové menu při obědě, úžasný a výborný raut a večerní grilování. Po celou dobu svatby se nám věnovala příjemná obsluha, jídlo bylo výborné a celá organizace na jedničku. Díky celému kolektivu jsme si užili příjemný svatební den. Ještě jednou moc děkujeme


 

Svatba Kroužilovi - Penzion na Lukách 

Restaurant Karlov hodnotím velmi pozitivně. Ať už se jedná o rauty či kompletní služby cateringu, vždy jsem byl nadmíru spokojen. V našem konkrétním případě se jedná o přímou zkušenost s cateringem na svatbě. Vzhledem k výborným referencím jsme kontaktovali Karlov s poměrně ucelenou představou ohledně téma stavební hostiny a velice rychle jsme obdrželi konkrétní nabídku jídel přizpůsobenou počtu osob. Na hostině jsme měli 90 hostů a všichni byli velice spokojeni se širokou nabídkou a kvalitou jídel. Velké pozitivní ohlasy na celý catering jsem měl od svých přátel ještě celý následující týden po stavbě. Profesionální, ale zároveň příjemné osobní jednání, velice kvalitní a chutné pokrmy, maso z místních chovů, profesionální a ochotný personál, to jsou všechno aspekty, díky kterým mohu restaurant Karlov a jejich služby vřele doporučit. 

 

Novomanželé Jasanský

Penzion Na Lukách Široký Důl

"Tým restaurace Karlov nám zajistil výborný catering na svatbu - počínaje úvodním návrhem množství a výběru jídla, přes uzpůsobování dle aktuálních potřeb až po samotnou realizaci, chuťově byla všechna jídla na jedničku. Celý personál byl velice ochotný, profesionální a příjemný k hostům. Svatby mají "zmáknuté" a vědí, kdy je na co ten správný čas. Dobře a věcně nám radili. Moc děkujeme celému týmu! Někdy se stavíme na oběd. Týna a Viktor"

 

 

 

 Roman a Věrka Váňovi

Kulturní dům, Čistá u Litomyšle

 

Děkujeme za skvěle provedený catering na naší svatbě začátkem léta, kdy jsme si i díky vaší firmě užili krásný den. 
Od začátku bylo vše pojato profesionálně a zároveň s velkou vstřícností a flexibilitou. Ocenili jsme především:
- několik schůzek, na nichž jsme společně s vámi ladili svatební menu včetně ochutnávek 
-  chutné jídlo s možností doplnění sladkostí i alkoholu z vlastních zdrojů a navíc doplnění pití za velice příznivé velkoobchodní       ceny
- bezvadné naaranžování tabule i sladkého koutku s neustálým doplňováním jídla i pití
- zkušené odhadnutí množství jídla i pití pro cca 100 lidí(všeho bylo dost a zároveň téměř nic nezbylo)
- příjemný a stále usměvavý personál, který byl vždy k dispozici a ochotný splnit každé přání svatebčanů
 
Z těchto důvodů můžeme vaši společnost vřele doporučit každému, kdo chce uspořádat nějakou společenskou akci .
Děkujeme a přejeme zdraví a mnoho úspěchů.

Roman a Věrka Váňovi
 
 
 
Svatební hostina Bímovi
Penzion Na Lukách , Široký Důl
 
"Svatební catering od Restaurace Karlov byl absolutně výborný po všech stránkách. Velmi si vážím i osobního a přátelského přístupu pana Škeříka, od kterého jsme při schůzce dostali spoustu užitečných rad. Pan Fabiánek, který s námi dolaďoval menu, a po celou dobu svatby se staral o chod rautu i obědu, byl velmi milý a nápomocný. Nic nebylo problém! Všichni byli velice spokojení nejen s kvalitou a pestrostí doporučeného jídla, ale i se servisem. Vřele doporučuji úžasnou šunkovou rolku, polívku s játrovými knedlíčky a svíčkovou - "klasické" svatební menu - vše bylo výborně dochucené a poctivě připravené. Musím říci, že s tak vřelým a skvělým týmem jsem se dlouho nesetkala. Jsme moc rádi, že to byli právě oni, kdo se podílel na našem velkém dni." 
Barbora Bímová
 
 
 
 
Svatební hostina Kolářovi
 
Velké díky za kompletní zajištění cateringu na naší svatbě - což nebylo zrovna jednoduché. 
Úkolem bylo od dopoledních hodin až do noci hostit bezmála 300 svatebních hostů.

Celou práci Václav Škeřík a jeho lidé z týmu restaurace Karlov zvládnuli na výbornou!
 
Všichni hosté byli spokojený a chválili si jak rozmanitost a pestrost, tak obsluhu.

Moc si vážíme kvalitního a profesionálního přístupu, který vřele dál doporučujeme.
 


Vypíchnul bych zejména dobrou organizaci, sestavení celé zakázky "na míru" dle potřeb a situace, rozumnou cenovou politiku, lidský a milý přístup.
 
Kontakt

Svatební agentura Karlov
Komenského nám. 402
570 01 Litomyšl

tel.: 461 613 417, 603 971 763
e-mail: karlov@lit.cz

© Svatební agentura Karlov ▪ design 2016 © Studio DAMI ▪ regrafika